Wyjazd z hoteli w Side ok.10:00 i przejazd do parku Narodowego Kanionu Koprulu ok. 11:30. Zabieramy ze sobą stroje kąpielowe, ręcznik i krem z filtrem. Rafting możliwy jest dla osób od 10 roku życia bez lęków wysokości czy wody. Trzeba posiadać podstawową umiejętność pływania i być w przedziale wagowym 30-100 kg aby móc zjechać na linie. Można tez ominąć ten punkt programu.

Rafting Turcja, Koprulu Kanion (2).jpgNa miejscu przebieramy się w stroje kąpielowe, buty do wody. Można być też w koszulce i spodenkach. Są tu przebieralnie i toalety. Okulary przywiązujemy sznureczkami do kasku aby nie spadły podczas spływu. Nie zabieramy ze sobą żadnych rzeczy osobistych, można je bezpiecznie zostawić w autokarze na czas spływu. Będą zamknięte w luku bagażowym. Odbieramy sprzęt potrzebny nam czyli wiosła, kaski i kamizelki. Załoga raftingu ubierze was i  podzieli  na grupy 10-12 osobowe. Wycieczka odbywa się w grupach międzynarodowych.

Rafting i canyoning w Turcji (7).jpgRozpoczęcie raftingu ok. 11:30. Czeka na was 14 km spływu pontonami podzielonego na odcinki. W tym czasie różnego rodzaju animacje, przystanki i skoki do wody. Instruktor wydaje proste komendy w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim takie jak: start, stop, do tyłu, do przodu. Zadba również o to żebyście się dobrze bawili.

Obiad będzie serwowany w czasie jednej z przerw tuż nad brzegiem rzeki. Napoje są dodatkowo płatne.

Rafting i canyoning w Turcji (2).jpgPodczas raftingu zatrzymacie się aby odbyć skok z półki skalnej zawieszonej na wysokości ok. 8 m. Będziecie wykonywać body rafting czy wejście po skałkach. Zippling czyli zjazd na linie odbywa się w dół rzeki.

Zakończenie programu ok. 16:30 i powrót do waszych hoteli w Side. Kolejność punktów programu może być inna. 

Trzeba posiadać podstawową umiejętność pływania i być w przedziale wagowym 30-100 kg (do zjazdu na linie).


Jeśli ktoś się boi może pominąć zjazd na linie – nie wpływa to na dalszą realizację programu z grupą.


Nie ma też konieczności skoku ze skał.


Nie polecamy wycieczki kobietom w ciąży, chorym na astmę, osobom powyżej 55 roku życia, a także dzieciom poniżej 10 lat.


Raftingu nie polecamy osobom chorym na astmę, ze skłonnością do wszelkich ataków i problemami z sercem.


Po raftingu będzie można zakupić film i zdjęcia u fotografa. Filmy i zdjęcia robione są przez firmę zewnętrzną i nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Przy zakupie polecamy wziąć kontakt do fotografa.


Rzeczy osobiste po przebraniu zostawiamy w autokarze na czas spływu.


W bazie dostępne są do kupienia buty do wody.


Pianki do wypożyczenia są w rozmiarach S-XL

Galeria zdjęć

5,0

 • Ogólny

  100
 • Transport

  100
 • Nocleg

  100
 • Miejsce Docelowe

  100
review

Urszula

Mieliśmy okazję być na wycieczce Rafting Extra ( woda chłodna ale warto raz w życiu się wykąpać w tak świeżej wodzie) , . Polecam nawet w listopadzie :) Dziękuję

 • Ogólny

 • Transport

 • Nocleg

 • Miejsce Docelowe

Napisać Recenzję

 • Ogólny

 • Transport

 • Przewodnik

 • Miejsce Docelowe

Cena za osobę:

dorosły

42€-+

dziecko 10-12 lat

27€-+
Razem:0 €
Cena internetowa:0 €
Cena internetowa: od 39 €